sklep: +48 13 432 33 96
projekty: +48 730 20 30 50
biuro@buczekmeble.pl
... 

Kontakt

LA MEBELLA - BUCZEK MEBLE

MEBLE NA WYMIAR... Z ELEMENTAMI FIRMY TEKA 

Miło nam poinformować, że od września 2017 roku studio projektowania mebli (meble kuchenne, meble łazienkowe, garderoby i wszelkiego typu zabudowy meblowe na wymiar) - LA MEBELLA - BUCZEK MEBLE, działające w ramach Przedsiębiorstwa Buczek w Krośnie, zostało studiem partnerskim niemieckiej firmy TEKA, o zasięgu międzynarodowym. Dzięki temu w meblach na wymiar - projektowanych i realizowanych przez studio meblowe La Mebella - Buczek Meble możemy zaproponować klientom najlepsze światowe rozwiązania do mebli kuchennych i łazienkowych w atrakcyjnych cenach. 

 

Dzięki współpracy z firmą TEKA odbiorcy naszych mebli na wymiar zyskują:

  • kompleksowe rozwiązania z korzystnymi rabatami
  • dodatkowe korzyści dzięki oszczędności energii i wody
  • certyfikowane elementy z wieloletnimi gwarancjami
  • nowoczesne technologie
  • elegancję i prestiż w każdym detalu wyposażenia 

 

polecamy buczek meble krosno ♦ polecamy buczek meble krosno ♦ polecamy buczek meble krosno polecamy buczek meble krosno ♦ polecamy buczek meble krosno 


 

LA MEBELLA – piękno Twojego wnętrza

Cenimy standard i wygodę. Sprawdzone, tradycyjne wzory, ale także nowoczesne
i indywidualne rozwiązania.  Projektanci, z którymi współpracujemy, pomogą estetycznie i funkcjonalnie urządzić  dom, mieszkanie lub inną przestrzeń: hobbystyczną, zawodową, relaksacyjną…. 

Projekty realizujemy na terenie całego kraju, zawsze oferując konkurencyjne ceny przy zachowaniu wysokich standardów realizacji zleceń.

Klasyczna, ponadczasowa prostota. Elegancki minimalizm. Nowoczesna ekstrawagancja. Styl zależy od Ciebie. Do nas należy odpowiedzialność, aby wszystko poszło zgodnie
z planem. Zmierzymy, zaprojektujemy, technicznie opracujemy każdy szczegół. 

Masz pytania? Czekamy na kontakt od Ciebie. 

POMYŚL O NAS – NA TWOJĄ PRZESTRZEŃ MAMY PLAN

 

 

Cała zawartość strony stanowi własność intelektualną, chronioną prawem zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz.U.06.90.631 z późn. zm.). Powielanie i publiczne rozpowszechnianie strony w całości lub w części stanowi naruszenie prawa i może być dokonane tylko za zgodą Przedsiębiorstwa Buczek.

2016 © Przedsiębiorstwo Buczek wszelkie prawa zastrzeżone